Lietajúci remeselný pivovar IKKONA vznikol v máji 2014  so zameraním na výrobu tradičných spodne kvasených svetlých aj tmavých ležiakov plzenského typu v remeselnej kvalite, ako aj na výrobu vrchne kvasených pivných špeciálov a privátne brendovaných pivných špeciálov.

Niektoré z nich realizuje pivovar v limitovaných sériách v spolupráci s progresívnymi remeselnými, alebo kočovnými pivovarmi na Slovensku, Česku a v Belgicku. 

Produkty pivovaru IKKONA sa úspešne predávajú vo vybraných reštauráciách, baroch a pivotékach okrem Slovenska aj vo viacerých krajinách EÚ

+421 907 998 645
ikkona@pivovarikkona.sk 
IKKONA
3 PACK
     “I HAVE A DREAM” PACK – 3 x 0,33 L   

 POPIS: Pútavé darčekové balenie obsahuje nasledovné pivá IKKONA z produktovej série troch druhov zaujímavých svetlých pív.

A TRIP TO MARS + A TRIP TO A COMET + A TRIP TO THE MOON.

IKKONA
6 PACK
     IKKONA “TEMPTATION” PACK – 6 x 0,33 L   

 POPIS:  Reprezentatívne 6 PACK balenie “BLACK” z kvalitných materiálov obsahuje vo vnútri namiesto klasickej kartónovej mriežky ešte ďalší prenosný “otvorený” 6 PACK “WHITE “. Ten je určený na jednoduchú a praktickú manipuláciu a na spoločné vloženie všetkých šiestich pív do chladničky naraz.

Darčekové balenie obsahuje nasledovný výber pív IKKONA zo širokej rôznorodosti pivných štýlov:


CRAZY MAMA + GALAXY QUEST IPA + VIENNA LAGER
+ BLACK MAGIC WOMAN + ONE MORE IPA MELON + CRAFT PILS.

six pack
IKKONA
6 PACK
    6 PACK – WHITE 

 POPIS: Prenosný “otvorený” 6 PACK “WHITE “. Určený na jednoduchú a praktickú manipuláciu a na spoločné vloženie všetkých šiestich pív do chladničky naraz.

IKKONA
4 PACK
   STANDARD 4 PACK – 4 x 0,33 L 

 POPIS: Veľmi obľúbený 4 PACK, ktorý pozostáva z nasledovných zaujímavých štyroch štýlovo výrazne rôznorodých pivných špeciálov IKKONA: RED VIRGIN IPA + HEAVEN´S DOOR + SWEET DARK LAGER + CRAFT PREMIUM PILS.

IKKONA 4 pack
IKKONA 24-PACK2
IKKONA
24 PACK
    24 MULTIPACK – 24 x 0,33 L 

 POPIS: Praktický a cenovo výhodný rodinný 24 PACK poteší všetkých, ktorí sú ním obdarovaní. Ponúka výber z nasledovných až 12 druhov pivných špeciálov IKKONA s možnosťou podeliť sa o degustačný zážitok.

Preto nájdete v ňom vždy po 2 fľaše z jedného druhu:
ONE MORE IPA MELON + CRAZY MAMA + GALAXY QUEST IPA + VIENNA LAGER + BLACK MAGIC WOMAN + ROUGE DES BELGES+ CRAFT PILS + CRAFT PREMIUM PILS. + SWEET DARK LAGER. + A TRIP TO MARS + A TRIP TO A COMET + A TRIP TO THE MOON.

V týchto e-shopoch si objednáte pivá IKKONA

www.nasepivo.sk
Slovenské remeselné pivo od
nezávislých pivovarov.

Do e-shopu

www.bevmarket.sk
Exkluzívny alkohol,
nápoje a káva.

Do e-shopu

www.pivnapohotovost.com
Široká ponuka pív slovenských
a českých pivovarov.

Do e-shopu